Poradnia ECHO - O poradni

O poradni

Jeśli chcesz poczuć się wyjątkowo, być zaopiekowanym od diagnostyki poprzez terapię i późniejszy kontakt - dobrze trafiłeś! Działamy na rynku już trzynaście lat, a przez nasze progi przewinęły się setki dzieci wraz z zadowolonymi rodzicami.

Działamy nieszablonowo - u nas każdemu poświęcamy odpowiednią ilość czasu i zainteresowania. Prowadzimy kompleksowe indywidualne wsparcie dla niemowlaków, dzieci, młodzieży, osób dorosłych i seniorów. Każdy jest mile widziany i zostanie mu udzielona nie tylko pomoc, ale również rzetelna informacja "co dalej". Dla nas ważny jest człowiek jako podmiot.

Nasi specjaliści to wysokowykwalifikowana Kadra, która stale podnosi swoje umiejętności gwarantując wysoką jakość usług. Stawiamy zawsze na osiągnięcie celu, jednak nie za wszelką cenę. Terapia wymaga współpracy. Pracujemy systematycznie, co przekłada się na szybkie efekty podejmowanych działań terapeutycznych.

Wyróżnia nas krótki czas oczekiwania na wizytę (terapię czy diagnozę), brak rejonizacji oraz - to co najwazniejsze - gwarancja tajemnicy zawodowej.

Prowadzimy diagnozy, których efektem są wydawane opinie, które są tak samo ważne, jak te uzyskiwane w poradniach publicznych - gwarantuje to nasz wpis nr 1/2013 w rejestrze szkół i placówek oświatowych w Starostwie Powiatowym w Gorlicach oraz nadzór, jaki sprawuje nad Poradnią Małopolski Kurator Oświaty.

Współpracujemy z placówkami z terenu całej Polski - Gdańska, Lubina czy Warszawy.

Nad Waszym i naszym bezpieczeństwem prawnym czuwają dwie kancelarie. W zakresie prawa oświatowego - mec. Robert Kamionowski (Peter Nielsen & Partners Law Office Sp. k., Al. Jana Pawła II 27 00-867 Warszawa). W pozostałych sprawach - mec. Dariusz Kołotyło (Kołotyło & Partners Kancelaria Prawna, ul. Bardiowska 1A 38-300 Gorlice).

Wykorzystaj swoją szansę!